Apartamenty

  • Oferujemy wygodne, estetycznie wyposażone, rodzinne apartamenty
  • Każdy apartament składa się z dwóch pokoi – sypialni i pokoju dziennego, kuchni lub aneksu kuchennego oraz łazienki
  • Każdy apartament ma własny balkon lub taras

 

ZDJĘCIA APARTAMENTÓW

APARTAMENT DWUPOKOJOWY Z BALKONEM

CENA ZA DOBĘ190 zł - 325zł
MAKSYMALNA LICZBA GOŚCI3
POWIERZCHNIA25 m2
Apartament składa się z dwóch niewielkich pokoi - dziennego i sypialni, łazienki oraz niewielkiego przedpokoju. W pokoju dziennym jest wyjście na balkon. Znajduje się w nim kanapa i stolik, które w dzień są idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu a nocą można je wykorzystać jako drugą sypialnię. W pokoju dziennym jest też mini aneks kuchenny, na który składają się: lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa oraz podstawowe naczynia i sztućce. W sypialni jest łóżko dwuosobowe i szafa.

             

APARTAMENT DWUPOKOJOWY Z KUCHNIĄ I TARASEM

CENA ZA DOBĘ250 zł - 450 zł
MAKSYMALNA LICZBA GOŚCI4
POWIERZCHNIA32 m2
Apartament składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W pokoju dziennym jest wyjście na taras. Znajdują się w nim dwie kanapy i stolik, które w dzień są idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu a nocą można je wykorzystać jako drugą sypialnię. W sypialni jest łóżko dwuosobowe i duża szafa. Kuchnia jest wyposażona, przystosowana do przygotowywania drobnych przekąsek.

 

       

     

 

 

APARTAMENT DWUPOKOJOWY Z KUCHNIĄ I TARASEM LUX

CENA ZA DOBĘ300 zł - 500 zł
MAKSYMALNA LICZBA GOŚCI4
POWIERZCHNIA55 m2
Przestronny dwupokojowy apartament. Składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego z dużym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. W pokoju dziennym jest wyjście na taras. Znajdują się w nim dwie kanapy i stolik, które w dzień są idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu a nocą można je wykorzystać jako drugą sypialnię. W sypialni jest łóżko dwuosobowe i duża szafa. Kuchnia jest wyposażona, przystosowana do przygotowywania drobnych przekąsek.

     

     

     

 

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY / ZAREZERWUJ